Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Wrocławska 4A, 55-080 Pietrzykowice
+48 71 750 32 15 ; +48 785 390 298
8:00-16:00

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa inaczej pęcherzykowa jest lekkim i skutecznym zabezpieczeniem produktów podczas wysyłki. Dodatkową zaletą foli bąbelkowej jest jej niewielka waga – nie przyczynia się podniesienia kosztów wysyłki. Komory powietrzne foli bąbelkowej pozwolą zabezpieczyć każdy kształt wysyłanych przedmiotów.

Pianka PE

Pianka polietylenowa dostępna jest w wileu grubościach, od 0,8 – 10,0 mm. Cienkie pianki od 0,8 – 2,0 mm stanowi idealne rozmiwązanie dla zabezpiecznia przeyłek, pianki 3,0 – 5,0 mm to idelane podkłady pod panele, natomiast grubośći 8,0 – 10,0 mm to typowe podkłady budowlane pod posadzki pływające.

Profile ochronne

Profile i narożniki ochronne wykonane są z twardej pianki polietylenowej o gęstości 30-65 kg/m³. Takie dopasowane kształtem do produktu profile świetnie sprawdzają się w zabezpieczaniu blatów mebli, ram i obrazów, urządzeń AGD i RTV, szkła w tym akwarium, szyb samochodowych, tablic reklamowych, i wielu innych towarów.

Systemy powietrzne

Rozwiązania zabezpieczenie produktu oparte o wypełnienie poduszkami powietrznymi. idealne do wypełnienia przestrzeni między produktami. Zabezpieczenia idealnie dopasowujące się do produktu. Kompletny system wraz z urządzeniami.

Optymalne systemy opakowań

Projektujemy i wykonujemy kompletne systemy opakowań w zależności od wymagań i potrzeb naszych klientów. Staramy się wyważyć możliwości i potrzeby z kosztami produktu.
  • Nie zawsze tanio znaczy dobrze.
  • Nie zawsze aby było dobrze musi być drogo
  • W ofercie mamy produkty tanie i drogie.
  • Dajemy klientowi możliwość optymalnego rozwiązania.
  • Cena nie może być najważniejszym kryterium wyboru.