Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Wrocławska 4A, 55-080 Pietrzykowice
+48 71 750 32 15 ; +48 785 390 298
8:00-16:00

Prospect Pack - Opakowania dla przemysłu i dla domu Folia bąbelkowa to nie tylko doskonały odstresowywacz - to rewelacyjne zabezpieczenie

Logo Firmowe Prospect Pack

Jesteśmy lojalni i tego samego wymagamy od naszych klientów. Dla niektórych brzmi to niewyobrażalnie – bo przecież trudno aby to dostawca wymagał czegoś od odbiorcy. My jednak łamiemy stereotypy.

NASZ CEL TO WASZE ZADOWOLENIE

Firma Prospect powstała 20 lat temu. Obsługujemy rynek klientów przemysłowych oraz indywidualnych. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Zależy nam na długotrwałych kontraktach gdzie najwazniejszym kryterium jest jakość zarówno obsługi jak i produktu a nie zaniżona cena. Wciąż pracujemy nad podnoszeniem jakości usług. Wprowadzamy nowe produkty jak również uruchamiamy nowe linie produkcyjne. Zajmujemy się dystrybucją oraz produkcja systemów opakowań. Produkujemy z wysokiej jakości surowców gdzie ich jakość a nie cena jest głównym kryterium wyboru. Obalamy mit wyboru dostawcy przez najniższe ceny.

Nasze produkty

Dlaczego my

Oto główne zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy
  • Jakość - a nie cena powinna być głównym kryterium wyboru
  • Satysfakcja - zadowolony klient zamówi ponownie
  • Szacunek - szanujemy zdrowa konkurencję.
  • Zaufanie - chcemy współpracować z partnerami o tych samych wartościach.
  • Komunikacja - staramy się szybko reagować na potrzeby klienta stosując współczesne kanały komunikacji
  • Chciwość - nadal uważamy że interesy można robić bez łapówek

Co nas wyróżnia

Specjalizujemy się w materiałach z polietylenu niemniej w każdym przypadku zakładamy możliwość obsługi kompleksowej w pełnym zakresie logistyki opakowań i zabezpieczeń produktu zarówno na liniach produkcyjnych jak i w logistyce transportowej.

Posiadamy własny park maszynowy. Urządzenia produkowane są wg naszych wytycznych przez polskie firmy.

Nasza filozofia opiera się na założeniu, że klient wraz z opakowaniem potrzebuje wiedzy jakie wybrać i jak je zastosować. Staramy się więc dobrać odpowiednie opakowanie do zakładanych wymagań – wyważając jednocześnie kwestię kosztów w korelacji z jakością.

Jasne zasady współpracy

Wszystko co jest ważne określamy już na etapie zamówienia